Вечір пам’яті Героїв Небесної Сотні

Герої такі не вмирають,

Вони будуть вічно живі.

Героїв завжди пам’ятають

На небі й на рідній землі…

У четвер, 20 лютого, в Тлумацькому народному домі пройшов вечір пам’яті Героїв Небесної Сотні «Вічна слава безсмертю хоробрим». Саме в цей день, шість років тому, під час Революції Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Майдану. Наступного дня, 21 лютого 2014 року, офіційна влада України юридично визнала жертвами загиблих мітингувальників Майдану. Цього ж дня на Майдані відбулося прощання із загиблими повстанцями, яких в жалобних промовах назвали «Небесною Сотнею», а під час прощання з ними лунала жалобна пісня «Плине кача...», яка стала українським народним реквіємом.

На заході були присутні представники влади, громадськість міста, учасники АТО та Євромайдану, студентська та учнівська молодь, трудові колективи підприємств, установ, організацій, для яких лунали тематичні пісні, композиції та вірші, які проймали глядачів до сліз.

В рамках заходу вшанували хвилиною мовчання загиблих героїв Небесної Сотні та героїв  АТО, які померли за світле майбутнє України. Після чого пройшло покладання квітів до меморіального комплексу Героям Небесної Сотні та до пам’ятного знаку «Героїв Небесної Сотні» і запалили Свічу пам’яті. Також на сцені демонстрували відеоохроніку подій з Майдану.

Священнослужителі місцевих храмів отець Павло та отець Василь спільно з усіма присутніми провели поминальну молитву за загиблими Героями Небесної Сотні.

Завершився захід словами «Слава Україні!», «Героям слава»!