Старт турніру на «Кубок НФК Ураган»

Дата: 21.02.2020 14:15

Ось і наступило 20 лютого – довгоочікуваний день у Тлумацькій ОТГ для без винятку всіх команд шкільного турніру  на «Кубок НФК Ураган». Традиційний турнір, який дозволяє проявити свої вміння у футзальному спорті нашим наймолодшим спортсменам. У новому хтось прагне реабілітуватися за прикру поразку у попередньому розіграші, інші ж підтвердити лідерські амбіції, а хтось продемонструвати яскраві фінти та індивідуальну майстерність.

Незважаючи на холодну погоду за межами спортивного комплексу, на полі було дуже спекотно!

Перший етап міжшкільних змагань з футзалу на «Кубок НФК Ураган» розпочався в четвер у групі «А» між командами Вікнянського, Бортниківського, Пужниківського, Братишівського і Прибилівського НВК та Тлумацької гімназії по коловій системі (кожен грає з кожним).

Четвірку кращих, які продовжать змагання у другому колі у від групи А, зайняли футзалісти

• Тлумацької гімназії,
  • Бортниківського НВК,
  • Вікнянського НВК,
  • Прибилівського  НВК.

Група «Б» свої ігри першого етапу провела у п’ятницю, 21 лютого, між командами Тлумацької і Королівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Остринської та Гринівецької ЗОШ І-ІІ ступенів, Надорожнянського і Колінцівського НВК по коловій системі (кожен грає з кожним).

За результатами другого дня змагань сформувалась ще одна четвірка другого етапу турніру з команд

• Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ступенів,
  • Королівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,
  • Надорожнянського НВК,
  • Колінцівського НВК.

Перед початком ігор відбулося урочисте відкриття першого етапу змагань. З привітальним словом виступив заступник міського голови Ігор Мандар, який щиро привітав усіх присутніх з відкриттям нового сезону турніру акцентувавши увагу на важливості проведення змагань такого роду, які стимулюють молодь займатися спортом і звикати до здорового способу життя та побажав пройти турнір усім командам без травм та поборотися за головний приз змагань – 40 тис. гр. для покращення матеріальної бази навчального закладу.

Незабаром відбудуться наступні ігри. Тож слідкуйте за анонсом!