ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Дата: 27.02.2020 08:11

Застерігаємо: невідповідність вимогам санітарних норм афлатоксину

зафіксували в партії дрібного арахісу з Бразилії

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшов лист Посольства України в Японії щодо невідповідності вимогам санітарних норм Японії афлатоксину (11 мкг/кг) в партії продукції (дрібний арахіс) країна – походження Бразилія, що імпортується до України ТОВ «ТОПІНТЕРФУД» (вул. Барикадна, 15 а, м. Дніпро, Дніпропетровська область,49000).

Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, які використовують у виробництві та/ або здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з виробництва та /або обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів".

Шановні споживачі! У разі виявлення вказаного харчового продукту, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389, 511392 або звертайтесь до територіальних управлінь.

Поради для захисту від нової коронавірусної інфекції

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  подає до уваги інформаційні матеріали щодо профілактики інфікування та поширення нової коронавірусної інфекції.