НЕЗГАСИМА СВІЧА ПАМ’ЯТІ

Дата: 02.03.2020 08:37

Горить свіча і пам’яті сльоза
Додолу з неї краплями стікає.
Земля ридає, плачуть небеса –
Героїв Україна пам’ятає!

Перші сонячні промені весни пробуджують зі сну матінку природу до бурхливого життя. Напередодні Великого посту, 1 березня, у селі Гринівці Тлумацької ОТГ відбувся захід «Незгасима свіча пам’яті» присвячений згадці про тих, хто творив історію села Гринівці та вніс значну лепту у його розбудову. Велика шана була віддана усім Героям України починаючи від вояків УПА і закінчуючи героями російсько-української війни, звичайно не забувши про Небесну сотню. Значна увага була приділена духовним наставникам села та педагогічним працівникам, які уже відійшли у вічність.

Захід продемонстрував воз’єднання поколінь заради єдиної мети, де воєдино злилися серця наймолодших учасників та сивочолих виконавців. Педагогічний колектив Гринівецької школи та їхні учні, народний колектив Тлумацької міської ОТГ «Аксіос» та фольклорний колектив «Розмай», ансамбль скрипалів Тлумацької дитячої музичної школи «SicVentus», священнослужителі та жителі села Гринівці спільною молитвою та освяченням пам’ятної дошки Героїв  наших днів розпочали Вечір пам’яті.

Зі словом подяки виступив міський голова Роман Круховський висловивши свою повагу і шану усім Героям України та наголосив на необхідності і важливості проведення подібних заходів з метою національно-патріотичного виховання та формування української ідентичності.

Завершенням заходу стало спільне виконання усіх присутніх твору «Боже великий єдиний»!