Всеукраїнська бронза у дівчат Тлумацької ДЮСШ!

Дата: 02.03.2020 14:45

З 28.02.2020 по 01.03.2020 р. у місті Івано-Франківськ відбувся  XVI  Всеукраїнський традиційний турнір  ’’Прикарпатська весна’’ з футзалу  серед дівчат 2004 р. і молодші.

Учасниками змагань  виступили команди дитячо-юнацьких спортивних шкіл  України: Львова, Косова, Івано-Франківська, Волині, Одеси та Тлумацької ОТГ.

Упродовж трьох днів змагалися 12 команд, за перемогу та першість у турнірі з футзалу ’’Прикарпатська весна’’2020.

У перший   день змагань 28 лютого команда Тлумацької ДЮСШ зустрілися з командою Івано-Франківськ ДЮСШ № 3, де  у напруженій грі, здобули бажану перемогу з рахунком 2:1. У цей день наші перемоги не закінчилися, бо у грі з командою Львів доказали свої сили  з рахунком 0:4 на користь команди Тлумацької ДЮСШ. Своїми стараннями команда ввійшла  у  ’’Золоту лігу’’.

Другий день ігор 29 лютого  виявився досить напруженим. Перша гра Волинь ’’Маневичі’’ - Тлумач ДЮСШ (3:1). Друга гра  Івано-Франківськ №2 –Тлумач ДЮСШ закінчився нічиєю.

Третій день змагань, який проходив 1 березня між командами Тлумацької  та Косівської дитячо-юнацьких  спортивних шкіл завершився нічиєю з рахунком 3:3. За підсумками ігрових днів наші дівчата у ’’Золотій лізі’’ отримали бронзову нагороду.

Склад команди нашої команди:

- Надвірнянська Катя;

- Фастрига Олеся;

- Сенів Анна;

- Болібок Анжеліка;

- Доронюк Оксана;

- Михайлишин Наталія;

- Трак Юлія;

- Слободян Наталія.

Тренер-викладач  Слободян Ярослав Петрович.

Адміністрація Тлумацької дитячо-юнацької спортивної школи висловлює щиру подяку ТОзВ Штерн –Агро Гордійчуку Ігору Григоровичу за фінансову підтримку для поїздки на  Всеукраїнський турнір з футзалу.