Наші юні науковці - серед кращих в області

Дата: 03.03.2020 15:22

Юні науковці Тлумацької гімназії представлятимуть Івано – Франківську область на Всеукраїнському конкурсі – захисті науково – дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

Перемогу на ІІ ( обласному) етапі, який відбувся 29 лютого – 01 березня 2020 року в м. Івано - Франківську, вибороли наукові дослідження здобувачів освіти – членів наукового гімназійного товариства – Бринської Ярини, учениці 7 класу, « Географічні аспекти розвитку відновлювальних джерел енергії в Тлумацькому районі» ( науковий керівник Стринаглюк Г.В.) та Максимів Марії, учениці 7 класу, « Психологічні особливості прояву кібербулінгу серед підлітків» ( науковий керівник Смижук Н.Б.).

Заслуговує на увагу і робота учасниці ІІ етапу Добровольської Вікторії, учениці 5 А класу « Переклад власних назв на основі повісті Френсіс Бернет « Маленька принцеса» ( науковий керівник Гуцуляк О.Т.), яка, на думку журі, після незначного доопрацювання,  може претендувати на призове місце.

Актуальність і глибина вказаних досліджень дають підстави очікувати успішних виступів на Всеукраїнському рівні в м. Києві.

Молодці! Гордимося вами! Бажаємо подальших успіхів!