Всесвітній день письменника

Дата: 04.03.2020 14:16

Професія письменника з’явилася багато століть назад, але майстри слова отримали своє свято лише в 1986 році на засіданні 48 конгресу Міжнародного ПЕН-клубу.

ПЕН-клуб - це організація поетів-романістів, яка була заснована у Лондоні ще у 1921 році. Ініціатором створення даної структури була англійська письменниця Кетрін Емі Доусон-Скотт. Найперший склад ПЕН-клубу очолив Джон Ґолсуорсі. Після першого конгресу ПЕН-клубу Лондона регіональні центри цієї організації з'явилися в 11-ти країнах світу. Зараз їх налічується вже близько 130.

З нагоди цього дня бібліотекар Г. Мичкодан у бібліотеці - філії с. Вікняни презентувала для своїх користувачів колекцію книг з фонду книгозбірні «Український вклад - безцінний». Такі книги приємно взяти в руки, здається автор звертається власне до тебе. Тож ми вирішили показати ці книжкові скарби вам, наші любі читачі.

Запрошуємо усіх, хто цікавиться літературною працею та шанує красне письменство на перегляд книжкової виставки.