Відбулася презентація «ART STUDIO OLIINYK LESIA»

Дата: 04.03.2020 16:52

Основним завданням центру зайнятості  є допомога у пошуку роботи безробітним особам. Для досягнення позитивного результату служба зайнятості тісно співпрацює з роботодавцями, проводячи різні  масові заходи.

Так, 03 березня 2020 року в приміщенні Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості для безробітних осіб відбулася презентація  «ART STUDIO OLIINYK LESIA» ПП Олійник Л.М.

Розпочала профінформаційний захід заступник директора - начальник відділу надання соціальних послуг Вікторія Пилипів, ознайомивши учасників  з тенденціями на ринку праці та безпосередньо із специфікою роботи   «ART STUDIO OLIINYK LESIA».

Приватний підприємець Леся Олійник провела  відео презентацію «ART STUDIO OLIINYK LESIA » та детально розповіла про послуги, які надаються клієнтам, а саме: макіяж, манікюр, педикюр, зачіски, накрутки, фарбування, кератинування волосся, проколювання вух та ін. Також звернула увагу присутніх на умови праці та режим роботи, рівень заробітної плати, соціальні гарантії дляпрацюючих, вимоги до працівників. Леся Олійник запропонувала безробітним  при потребі пройти стажування безпосередньо  в «ART STUDIO OLIINYK LESIA».

Безробітні отримали змістовну та корисну інформацію щодо роботи  представників  професії перукар та манікюрниця.

« Презентація роботодавця » пройшла дуже цікаво та інформативно. Всі присутні отримали вичерпні відповіді на питання  та подякували роботодавцю за приділену увагу.