Привітання міського голови з Міжнародним жіночим днем

Дата: 06.03.2020 15:37

Дорогі жінки! Любі матері, дружини, сестри, дочки, колеги!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди чудового весняного свята!

Роль жінки в сучасному світі неможливо переоцінити. Ви впевнено досягаєте професійних висот в різних сферах, з кожним роком збільшується кількість жінок, які мають значні досягнення в політичній та громадські діяльності.

Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Це свято сповіщає людству про прихід весни подеколи навіть і в негоду. Проте і примхи погоди не впливають на Ваш святковий настрій, адже його творять для Вас щирі посмішки і тепло сердець чоловіків.

Сьогодні Ви берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток всієї країни. В теперішній неспокійний час Ви обираєте взагалі непритаманну жінці спеціальність – військовослужбовець, Ви розбираєтесь у премудростях військової справи, вміло тримаєте зброю в руках.

Милі пані, спасибі, за те, що Ви у нас є, за те, що насичуєте робочі будні атмосферою доброти, краси і затишку! Цього дня саме для Вас світить сонечко, голубіють небеса і весело щебече пташиний хор! Хай посмішка і тепло пробудженої природи та чарівне свято додадуть Вам сил та впевненості у собі. Хай будуть святковими Ваші будні і на Вашу честь розквітають квіти й звучить чарівна музика.

Нехай сьогодні у всіх Вас, шановні наші берегині сімейного вогнища, буде сто причин для щасливих посмішок! Залишайтеся завжди такими ж ніжними і чудовими, як перші весняні проліски! Будьте здорові і радуйте нас, чоловіків, сліпучими посмішками!

Вічної Вам весни і молодості, шановні жінки!

З повагою,

міський голова                                                   Роман Круховський