Відбувся турнір з волейболу на «Кубок мера міста Тлумач»- 2020

Дата: 06.03.2020 15:47

До Дня жіночності, краси та любові 06 березня в спорткомплексі м. Тлумач відбулись змагання з волейболу між жіночими командами на «Кубок мера міста Тлумач»- 2020. В заході взяли участь міський голова Роман Круховський, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ігор Мандар, начальник відділу освіти, молодіжної політики та спорту Наталія Мандар, директор Тлумацької ДЮСШ Михайло Круховський.

З найкращими і щирими побажаннями до присутніх звернувся міський голова Р. Круховський який привітав з прийдешнім святом, Міжнародним днем жінки, та  побажав усім командам цікавої та захоплюючої гри. Опісля зазвучав гімн України та всі присутні виконали рівняння на державний прапор.

У змаганнях взяли участь шість команд: «Тлумацька ДЮСШ», «Віра в майбутнє», група «Здоров’я», «Тлумацький коледж», «Освітяни Тлумацької ОТГ» та «Міська рада».

У результаті проведених поєдинків визначилися переможці турніру:

• 1 місце зайняла група «Здоровя», м.Тлумач;
  • 2 місце посіла «Тлумацька ДЮСШ»;
  • 3 місце зайняла команда «Віра в майбутнє» с.Вікняни.

Переможці та призери нагороджені за 1 місце – кубком, медалями, грамотами та футболками. Друге та третє місце – кубками, медалями та грамотами. Команди учасниці та призери були нагороджені солодкими призами. Щиро дякуємо всім командам учасникам за прекрасну гру.

Нагадаємо, що сьогоднішній турнір був проведений за сприяння міського голови Тлумацької ОТГ Романа Круховського.