Вшанування Кобзаря

Дата: 10.03.2020 10:35

З метою популяризації творчої спадщини Великого Кобзаря щороку в м. Івано-Франківськ проходить обласний конкурс-огляд читців, присвячений дню народження Тараса Шевченка. Цього року захід проходив 07 березня в Обласному навчально-методичному центрі культури та туризму Прикарпаття, в якому взяли участь переможці першого етапу конкурсу, який проходив кожній ОТГ та кожному районі Івано-Франківської області.

Тлумацьку ОТГ в конкурсі представила 8-ми річна Даринка Кравецька, читець клубу с. Колінці, яка виконала вірш Т. Шевченка «Зоре моя вечірняя…» та була нагороджена подякою управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації.