Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування!

Дата: 13.03.2020 14:31

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята. Ви обрали нелегку, але дуже важливу роботу – забезпечення комфортних умов для проживання людей. Ваш високий професіоналізм, відповідальне ставлення до справи та оперативність – запорука успішного розвитку нашого міста. Цей день – вияв уваги до людей, які своєю працею створюють затишок в наших домівках і навколо них і користь, яку ви приносите суспільству, важко переоцінити!

Сфера послуг – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу. Це – тепло, вода і затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, парку, скверів, дворів, прибудинкових територій, доступні та доброякісні побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою, гарного самопочуття і, як наслідок, гарантія соціальної стабільності та громадського спокою.

Бажаю Вам  наснаги, невичерпної життєвої енергії для успішного виконання своїх обов’язків, доброго здоров’я, благополуччя, родинного щастя, миру й злагоди, професійних успіхів і нових трудових здобутків на благо розквіту нашого міста та громади. Нехай Ваша робота приносить вам матеріальне і моральне задоволення, повагу і шану!

З повагою,

міський голова                                                 Роман Круховський