Мешканцям громади!

Дата: 16.03.2020 11:02

Шановні громадяни!

У зв’язку із загрозою епідемії коронавірусної інфекції та недопущення масового поширення COVID-19 в Україні на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийнято рішення тимчасово припинити проведення особистих прийомів громадян в усіх органах державної влади та органах місцевого самоврядування.

Задля вирішення невідкладних проблем, які Вас турбують, Ви можете звертатися до керівництва Тлумацької міської ради із письмовими зверненнями та надсилати їх поштою на адресу: 78001, м. Тлумач, вул. Макуха, 2 або електронною поштою: tlymachmr@ukr.net. Письмові звернення Ви можете також залишити в скриньці, що розміщена на першому поверсі міської ради.

Крім цього, з метою вирішення нагальних питань, Ви можете звертатися  на «гарячу» телефонну лінію міської ради: (03479) 2-20-74, яка працює щоденно, крім вихідних та святкових днів: понеділок - четвер з 8:00 до 17:15, п'ятниця - з 8:00 до 16:00.

Виконавчий комітет міської ради