Мешканцям громади!

Дата: 20.03.2020 10:26

Відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» на виконання постанови  КМУ від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусної інфекції COVID – 19» , розпорядження Тлумацької міської ради ОТГ від 17.03.2020 №70-р « Про додаткові заходи для запобігання спалаху на території Тлумацької міської ради ОТГ короновірусу COVID – 19» з 17.03.2020 по 03.04.2020 тимчасово скасувати проведення особистих прийомів громадян. КУ «Центр надання соціальних послуг Тлумацької міської ради ОТГ» посилити роботу працівників з надання соціальних послуг одиноким громадянам, громадянам з особливими потребами та іншими соціально незахищеними верствами населення.

Проведено наступні зміни в організації надання послуг:

1. Проведено аналіз отримувачів соціальних послуг на території Тлумацької ОТГ щодо необхідності отримання послуг, забезпечення продуктами харчування та ліками.

2. Соціальних робітників, які обслуговують жителів за місцем проживання, переведено в режим надання найнеобхідніших послуг, що забезпечують життєві функції: доставка ліків, доставка продуктів харчування, інформування сімейного  лікаря про стан здоровя (по потребі).

3. Фахівцями із соціальної роботи здійснюється робота з сімями /особами, які перебувають у складних життєвих обставинах  в телефонному режимі.

Додаткова інформація за номером  тел. 0667641423, 0684345655