Затвердження плану спільних дій та співпраці в умовах карантину

Дата: 30.03.2020 14:11

З метою організації спільної співпраці між Тлумацьким районним сектором пробації та Центром надання соціальних послуг Тлумацької міської ради ОТГ, здійснення додаткових заходів безпеки для запобігання спалаху на території Тлумацької міської ОТГ коронавірусу COVID-19 працівниками Центру Олександрою Біліщак, Оксаною Чучман, Світланою Лущак, Людмилою Мосяк та Сектору пробації Романом Кострибою та Наталією Яворською проведено спільну робочу зустріч, на якій обговорено план заходів з реалізації Національної стратегії реформування системи юстиції на період до 2023 року, порядок здійснення індивідуально профілактичної роботи із засудженими особами віком до 35 років, забезпечення надання «соціальної профілактики» в громаді, проведення індивідуально-просвітницької роботи, спрямованої на формування соціально позитивного способу життя, забезпечення соціальної адаптації осіб, звільнених з місць позбавлення волі та шляхи їх вирішення.

Окремим питанням зустрічі винесено дотримання заходів безпеки для запобігання спалаху коронавірусу, переведення надання послуг на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій та технологій, передбачених розпорядженням Тлумацької міської ради ОТГ Тлумацького району Івано-Франківської області від 17.03.2020 № 70-р.