Прийміть найщиріші вітання з Вербною неділею!

Дата: 12.04.2020 09:10

Шановна громадо!

Прийміть мої найщиріші вітання з Вербною неділею!

Щиро Вітаю усіх з Великим Християнським святом Святого Входу Господнього в Єрусалим, або, як його ще називають у народі, Вербною неділею.

Цьогорічне відзначення входу Господнього в Єрусалим – особливе. Але ці обмеження мирські та тимчасові. Духовно ми святкуємо його за всіма канонами. «Радійте завжди в Господі!», – каже апостол Павло. Вербна неділя сповіщає нам про те, що за тиждень – Великдень, коли Світло правди вкотре восторжествує над темрявою.

Тож щиро віримо, що з Божою допомогою ми подолаємо всі труднощі і біда омине наших людей. За українською традицією вважається, що верба зможе захистити від хвороб і зробити здоров'я міцним!

Тож нехай Господь береже Ваш будинок і дарує здоров’я, мир і душевну тишу всім його мешканцям, щоб гілки верби позбавили від усіх недуг та розчарувань, щоб це свято запалило яскравий вогонь любові в серці та полум’я щастя в усьому домі. З Божою допомогою ми подолаємо біду!

Зі святом!

З повагою,

міський голова                                                        Роман Круховський