ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ТЛУМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОТГ РОМАНА КРУХОВСЬКОГО ЩОДО СВЯТКУВАННЯ ВЕЛИКОДНІХ СВЯТ

Дата: 16.04.2020 10:58

Шановні краяни!

Наближаються Великодні свята. Із просьбою звертаюся до Вас: потурбуйтеся про власне здоров’я та здоров’я своїх близьких – залишайтеся на свята вдома.

Сьогодні нас усіх об’єднує єдина мета – зупинити поширення коронавірусної інфекції. Попереду найсвітліше християнське свято – Великдень, яке цьогоріч ми змушені святкувати не так як завжди. Ми просто зобов’язані не порушувати карантинних обмежень, бо дата закінчення карантину залежить саме від нас з вами.

Щоб зупинити поширення COVID-19, кожен із нас повинен відчувати відповідальність не лише за своє власне життя, а й за життя своїх близьких, рідних та знайомих. Найдієвішим способом обмежити поширення інфекції у Великодні дні – це залишитися вдома, щоб не піддавати загрозі себе та інших, а особливо людей поважного віку. Закликаю Вас бути відповідальними та стати прикладом для інших. Святкуйте Великдень з молитвою у родинному колі проявивши турботу про життя і здоров’я своїх рідних та близьких.

Нехай коронавірусна інфекція обійде усіх стороною, а ми бережімо себе та оточуючих!!!

Міський голова                    Роман Круховський