Тлумацька районна філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості інформує

Дата: 21.05.2020 09:07

Трудова зайнятість - запорука позитивних змін життя суб’єкта пробації.

20 травня 2020 року відбулася робоча зустріч фахівця з профорієнтації Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Мар’яни Олійник з  провідним інспектором Тлумацького районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області Наталією Яворською.

Основним завданням стало обговорення організації заходів із соціальної адаптації осіб, які звільнились з місць позбавлення волі, соціальної підтримки осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі у частині їх працевлаштування.

Під час робочої зустрічі обговорено положення Законів України «Про зайнятість населення», «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», «Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк»; розглянуто порядок реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу та порядок  надання допомоги по безробіттю, в тому числі в період карантину.

За підсумками робочої зустрічі досягнуто домовленість  про проведення профорієнтаційних заходів для підоблікових осіб та індивідуального підходу до пошуку роботи засудженим.

Для поновлення інформаційного кутка в приміщені відділу Тлумацького районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області надано інформаційні матеріали щодо послуг, які надає служба зайнятості та перелік інтернет-сайтів, що містять інформацію про вакансії.