Обговорення проєкту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу»

Дата: 21.05.2020 14:40

Бібліотечна спільнота Публічної бібліотеки Тлумацької міської ради ОТГ взяла  участь в онлайн-конференції в рамках проведення громадського обговорення проєкту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу»».

Міністерство культури та інформаційної політики України провели  презентацію з метою роз’яснення ключових новел законопроєкту та відповіді на найпоширеніші запитання.

Проєкт акта розроблено у зв’язку з необхідністю впорядкування на законодавчому рівні бібліотечної сфери, приведення законодавства у відповідність до міжнародних стандартів та забезпечення громадян якісними бібліотечними послугами.