Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

Дата: 29.05.2020 16:11

29 травня 2020 року відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій за участі міського голови Романа Круховського, першого заступника міського голови Андрія Радовця,  та заступника начальника відділу (головного бухгалтера) фінансів обліку та звітності міської ради Любові Морикіт.

У ході роботи комісії депутатами було опрацьовано такі питання: про затвердження та співфінансування з місцевого бюджету проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку; про затвердження Плану удосконалення надання послуги утримання та ремонт доріг в межах компетенції ОТГ; про внесення змін до міського бюджету на 2020 рік; про місцеві податки і збори на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік; про внесення змін до плану використання бюджетних коштів. Також, було розглянуті звернення від Тлумацького районного сектору філії державної установи «Центр пробації», приватних підприємців громади та депутатське звернення Я.Маланчука.