Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, екології та сільського господарства

Дата: 02.06.2020 15:53

Сьогодні, 02 червня, в приміщенні Тлумацької міської ради відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, екології та сільського господарства (голова комісії В.В. Клід).

На порядку денному засідання комісії депутатами міської ради було розглянуто понад 70 звернень, серед яких зокрема, про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення меж земельних ділянок в натурі на (місцевості) та передачу даних земельних ділянок у власність, про затвердження проектів землеустрою, про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою, про надання дозволу на виготовлення технічної документації, про затвердження детальних планів території, про надання дозволу на розроблення детального плану території, про погодження на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель водного фонду, про погодження технічної документації щодо поділу земельної ділянки, про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо поділу та об’єднання земельної ділянки, про внесення змін до рішення сесії міської ради, про припинення права користування земельною ділянкою, про затвердження протоколу узгоджувальної комісії та про розгляд звернень громадян.

Депутати розглянули всі звернення, внесли пропозиції до проектів рішень, які  будуть розглянуті на засіданні сорок другої сесії Тлумацької ОТГ, що відбудеться в Тлумацькому народному домі 05 червня 2020 року.