ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Дата: 03.06.2020 15:38

До відома сільгоспвиробників та зернотрейдерів, які планують

здійснювати експорт сільськогосподарської продукції

Головне управління Держпродспоживслужби в області повідомляє про початок проведення обстежень посівів та посадок сільськогосподарських культур та місць зберігання з метою офіційного встановлення та/або підтримання статусу місця виробництва або виробничої ділянки, вільних від регульованих шкідливих організмів.

Дане обстеження проводиться шляхом проведення процедур перевірки, інспектування, огляду, обстеження, моніторингу, аналізу зразків рослин, продуктів рослинного походження, інших об’єктів регулювання відповідно до вимог країн Євразійського Економічного Союзу, ЄС, КНР, Індонезії та Туреччини.

Форма заяви та процедура затверджена наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 07.08.2012 № 487

Розмір плати за обстеження посівів сільськогосподарських культур щодо виявлення карантинних організмів для надання та/або підтвердження статусу місця виробництва або виробничої ділянки на вимогу особи, що здійснює виробництво об’єктів регулювання, передбачених Законом України «Про карантин рослин», затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2011 № 1348 (додаток 1)

Тож пропонуємо сільгоспвиробникам та експортерам своєчасно встановлювати ділянки та місця виробництва, вільні від конкретних регульованих шкідливих організмів для певних об’єктів  регулювання, якщо подібного вимагають країни-імпортери.

За результатами проведених заходів, пов’язаних зі встановленням та/або підтриманням статусу місця виробництва або виробничої ділянки, вільних від регульованих шкідливих організмів, відповідно до Порядку,  місцю виробництва або виробничій ділянці, вільній від регульованих шкідливих організмів присвоюється реєстраційний номер, про що видається відповідний документ.

Звертайтесь до Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за адресою:

-  77442 Івано-Франківська область, Тисменицький район, с. Підлужжя,

вул. Шевченка, 1.   тел. 0342-78-76-67;

- або за адресами зон обслуговування державних фітосанітарних інспекторів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.