Шановні журналісти!

Дата: 05.06.2020 13:09

Від депутатського корпусу та виконавчого комітету Тлумацької міської ради прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята!

Ваша професія – одна з тих, в які приходять за покликом небайдужого серця. Саме Ви формуєте громадську думку та відстоюєте інтереси людей, допомагаєте аналізувати проблеми і знаходити ефективні шляхи їх вирішення.

День журналіста – це не тільки професійне свято працівників засобів масової інформації, а й свято загальнонародне, тому що важко уявити сучасне суспільство без інформації та без професійного погляду на події та факти нашого життя.

Ваша повсякденна, наполеглива праця, професійне почуття обов’язку та відданість справі з кожним роком здобувають широке визнання і шану великої кількості читачів і шанувальників Вашого таланту.

Своєю працею Ви робите вагомий внесок у формуванні громадської думки, вихованні високих моральних людських якостей, сприяєте розбудові держави.

Щиро дякую Вам за вірність своєму покликанню, послідовність та принциповість у висвітленні актуальних питань життя нашого міста та громади.

У день професійного свята бажаю Вам невичерпної енергії для втілення у життя всіх задумів, планів і мрій, добрих і позитивних новин, сили духу, натхнення, легкого пера, міцного здоров’я, щастя, удачі та творчих успіхів.

Переконаний, що Ваша праця й надалі плідно служитиме ідеалам добра і справедливості, знаходитиме живий відгук у людських серцях.

З повагою,

міський голова                                                       Роман Круховський