«Міжнародний день захисту людей похилого віку»

Дата: 15.06.2020 08:09

Як показує практика, літні люди, ті яким за 60, також потребують захисту, і  не дивлячись на той факт, що найчастіше вони, на відміну від молодих людей, мають багатий досвід, відмінні професійні навички та мудрість, якої ще не має підростаюче покоління. І все ж, за інших, здавалося б рівних умовах, вони піддаються дискримінації за віковою ознакою, не рідко опиняючись за межею бідності, у злиднях і не затребувані суспільством по справедливості і набутої вікової гідності. Нажаль, почастішали і мали випадки зловживань щодо літніх людей.

Те, як суспільство ставиться до своїх людей похилого віку, безпосередньо впливає на стабільність і процвітання всього соціуму. Шанобливе і соціально відповідальне ставлення до стареньких - запорука і гарантія благополуччя для тих, хто так чи інакше стане на їх місце в наступних роках.

Памятаймо про це!