Порушення протиепідемічних вимог призведене до зняття пом’якшувальних карантинних обмежень

Дата: 17.06.2020 11:14

З початку травня  в Україні та Прикарпатті відбулось уже декілька етапів  послаблення карантинних обмежень, пов’язаних із недопущення розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19.

З травня в Івано-Франківській  області працюють агропродовольчі ринки, після тривалої перерви відновили роботу заклади торговельного і побутового обслуговування населення (перукарні, салони краси), об’єкти надання стоматологічної допомоги, гуртової та роздрібної торгівлі непродовольчими товарами; громадського харчування. Запрацював громадський транспорт, відкрилися дошкільні заклади.

Однак епідемічна ситуація в області залишається напруженою, а показники захворюваності населення на COVID-19  впродовж останнього тижня мають тенденцію до зростання.

Сьогодні надзвичайно важливо забезпечити виконання протиепідемічних правил при послабленні карантинних заходів. Ця відповідальність лежить не лише на громадянах,  але в першу чергу – на суб’єктах господарювання, не залежно від форми власності.

Нагадаємо, що за порушення карантину передбачений чималий штраф:  для громадян - від 17 тис. грн до 34 тис. грн, а для посадових осіб - від 34 тис. грн до 170 тис. грн.