Вітання міського голови з Днем медичного працівника

Дата: 19.06.2020 13:22

Шановні працівники медичної галузі громади!

Дозвольте мені від імені Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади та від себе особисто, в переддень Вашого професійного свята, привітати з Днем медичного працівника!

Прийміть слова глибокої вдячності за вашу благородну працю, за Ваші теплі, надійні руки, які надають нам радість одужання, а значить і радість життя, за Вашу відданість обраній раз і назавжди професії. У всі часи професія медика була однією з самих важливих та поважних. Немає нічого дорожчого за життя та здоров’я людини, саме на людей в білих халатах покладається велика відповідальність за це безцінне надбання.

Терапевти та медичні сестри, хірурги та фармацевти, фельдшери та працівники швидкої допомоги – всіх Вас об’єднує головне – служіння найвищій цінності людини - здоров’ю. У медицині немає другорядних професій - від кожного з Вас, від Вашої уваги, Вашого терпіння, Вашої самовіддачі, залежить життя багатьох людей.

Сьогодні Вам не легко працюється в умовах  реформування галузі медицини, Ви рятуєте життя людей, лікуєте, ведете профілактичну роботу, вірні своїй справі. За це Вам велика вдячність «люди в білих халатах».

Низький уклін Вам за вірність благородному покликанню і обов'язку. Ваша професія не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності, душевної чутливості.

Щиро бажаю усім, хто турбується про здоров'я і життя громадян, міцного здоров'я, завзяття, творчої наснаги та гарного настрою.

Хай праця завжди приносить вам радість і задоволення.

Зі святом! Щастя Вам і добра!

З повагою,
міський голова                                                           Роман Круховський