До відома громади!

Дата: 19.06.2020 10:43

Протягом тижня в Україні спостерігається різке зростання захворюваності на COVID 19. Як повідомив УНІАН, за добу 18-19 червня коронавірус знову діагностували у рекордно великої кількості українців – 921 новий випадок, 19 хворих померли.

Отже, через зростання захворюваності уряд продовжив карантин до 31 липня 2020 року. Згідно протоколів засідання регіональної комісії, міської  комісії ТЕБ і НС  частково зняті пом’якшувальні карантинні обмеження на території Тлумацької об’єднаної територіальної громади (див. протокол комісії № 14 від 17.06.2020р.)

Увага! Дотримуйтесь правил карантину на ринках, у громадських місцях, торгівельно-розважальних центрах та магазинах! Одягайте захисні маски, дотримуйтесь санітарної дистанції.

Виконання населенням громади протиепідемічних заходів та норм, визначених Постановою Кабінету Міністрів України, захистить Вас від поширення коронавірусної хвороби.