Вшануймо хвилиною мовчання…

Дата: 21.06.2020 08:41

Сьогодні 5-та річниця загибелі нашого земляка - Віталія Михайловича Козака. Трагедія сталась 21 червня 2015 року близько 14 год. 10 хв. внаслідок мінометного обстрілу поблизу населених пунктів Авдіївка та Опитне Донецької області.

Зараз як ніколи актуальні слова Симона Петлюри: "Не забуваймо про меч, учімося міцніше тримати його в руках". "Не забуваймо про меч" говорить кожна сторінка української історії. Це Вам наказують герої, які віддали своє життя за Україну у різні часи.

Указом Президента України № 553/2015 від 22 вересня 2015 р.. «за мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», Козак В.М. нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Вшануймо хвилиною мовчання пам’ять Віталія та усіх українських військовослужбовців, які загинули під час проведення антитерористичної операції.