Ми вже у четвірці кращих!

Дата: 22.06.2020 09:22

У суботу та неділю у спорткомплексі м.Тлумач відбувся VII тур чемпіонату України з волейболу серед команд вищої ліги  сезону 2019/2020.

Так, у суботу СК «Прибилів» здобув чисту перемогу над командою «Хотинські Козаки» з рахунком 3:0., а  в неділю  здобули чергову перемогу над Луцьким «ОЛЮРТРАНС» з рахунком 3:1. Як результат наша команда набрала максимальну кількість очок і із загальною кількістю 31 очко зайняла 2 місце у турнірній таблиці.

Таким чином наша команда увійшла у фінал чотирьох, які розіграють між собою медалі нагород чемпіонату України вищої ліги серед чоловічих команд сезону 2019/2020.

Зайняте 2 місце у таблиці дозволяє СК «Прибилів» прийняти у себе вдома, в м.Тлумач. I тур розіграшу нагород. Другий тур відбудеться у м. Тернопіль, на домашній площадці команди, яка зайняла 1 місце в турнірній таблиці.

Вітаємо команду СК «Прибилів» із досягнутим здобутком та бажаємо вибороти найвищі нагороди!