Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій

Дата: 24.06.2020 08:13

Вчора, 23 червня, в кабінеті міського голови Тлумацької міської ради ОТГ, відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій (голова комісії П.С.Радовець). В роботі комісії взяли участь міський голова Роман Круховський, перший заступник міського голови Андрій Радовець та в.о. начальника відділу фінансів обліку та звітності міської ради, головний бухгалтер, Любов Морикіт.

На засіданні комісії розглядались питання про внесення змін до міського бюджету на 2020 рік  по доходах спеціального фонду та по видатках спеціального фонду а також про внесення змін до рішення міської ради від 27.06.2019р. № 1035-31/2019 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області» та про розгляд проекту рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області на 2021 рік».

Затвердження протоколу засідання постійної комісії буде розглядатись на одному з чергових засідань сесії міської ради.