Шановні жителі територіальної громади!

Дата: 26.06.2020 14:35

Сердечно вітаю з надзвичайно важливим святом нашої держави – Днем Конституції України!

У далекому 1996 році, на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання, в ніч з 27 на 28 червня, депутати ухвалили Основний Закон України — Конституцію, в якій закріплено суверенітет, територіальну цілісність держави та права громадян.

В цей день ми святкуємо ухвалення Основного Закону нашої держави, який відкриває перспективи рівноправ’я та демократії. За оцінками фахівців, Конституція України є однією з найбільш прогресивних у всьому світі. А дотримання норм закону залежить від кожного з нас. Це – кропітка та тривала робота по створенню європейського суспільства. Запорукою успіху завжди була і залишається згуртованість, мудрість і самовіддана праця.

Нехай же в день Державного свята - Дня Конституції - в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон. Звісно, демократичний розвиток, як показує історичний досвід нашої держави, ніколи не був легким і нині ми знов повинні боротися за дотримання та втілення в життя конституційних принципів, які гарантуватимуть нам мирне та вільне життя в нашій державі.

Бажаю кожному з нас терпіння та віри в те, що з кожним новим роком, з кожним новим поколінням наша країна ставатиме кращою і міцнішою, такою, яку ми та весь світ буде вважати правовою європейською державою. Міцного здоров’я, сил, добра та родинного благополуччя, миру та спокою нашій благословенній Україні та кожному з нас.

Зичу творчого натхнення, нових перемог та невичерпної віри у велике майбутнє українського народу!

З повагою,

міський голова                                                       Роман Круховський