Підписано строкові трудові договори

Дата: 30.06.2020 13:59

Фото без опису         30 червня 2020 року в читальному залі бібліотеки Народного дому м.Тлумача  відбулась нарада керівників закладів освіти Тлумацької міської ОТГ за участі міського голови  Романа Круховського, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ігоря Мандара та начальника відділу  освіти, молодіжної політики та спорту  Наталії Мандар.

Під час наради з керівниками закладів освіти підписано  строкові  трудові  договори, які передбачені чинним законодавством України.

Також, із директорами навчальних закладів обговорено питання завершення навчального року та проведення ЗНО-2020 в умовах карантину, спричинених COVID-19 та розглянуто питання ходу підготовки до початку 2020-2021 навчального року.