Онлайн-перемога колективу «Переспіви» клубу с. Колінці

Дата: 17.07.2020 10:33

Протягом червня 2020 року проходив прийом заявок на «Фестиваль української народної іграшки та гри», організований Луганським обласним центром народної творчості.

Кожен народ, кожна нація тримається на прадідівських традиціях, звичаях, символах, віруваннях. Однією з таких традицій є українська народна іграшка та гра – це пам’ять етносу, історія буття нашого народу, яка об’єднала в собі  любов, добро, гумор, наполегливу працю та славу нашої нації.

Цього року захід було проведено в онлайн форматі 03 липня 2020 року, що дозволило збільшити глядацьку аудиторію, кількість учасників, відкрити багато талановитих, творчих особистостей, причому не лише в Україні, а й за її межами.

Народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Переспіви» клубу с. Колінці (кер. Руслана Водославська) також представив на фестивалі літні обрядові ігри, за що здобув перемогу і був нагороджений цінним подарунком та дипломом за вагомий внесок у розвиток і популяризацію культурної спадщини та формування інтересу до українських народних традицій у молодого покоління.