28 липня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій

Дата: 28.07.2020 11:13

Сьогодні, 28 липня 2020 року відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій за участі міського голови Романа Круховського, та заступника начальника відділу (головного бухгалтера) фінансів обліку та звітності міської ради Любові Морикіт.

У ході роботи комісії депутатами було опрацьовано питання про внесення змін до міського бюджету: збільшено кошторисні призначення  загального фонду для відділу освіти, молодіжної політики та спорту на забезпечення діяльності закладів у сфері освіти; збільшено кошторисні призначення на співфінансування з місцевого бюджету проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, проведення експертизи робочого проекту; відповідно до розпорядження  Кабінету Міністрів України від 08 липня 2020 року № 891-р, збільшено дохідну та відповідно видаткову частину загального фонду міського бюджету «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» в сумі 4520000,00 грн.; внесено зміни до бюджету Гостівської сільської ради.