ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Дата: 04.08.2020 08:40

для споживачів послуг постачання теплової енергії

Тлумацька міська рада ОТГ повідомляє про намір зміни тарифу на послуги з постачання теплової енергії на опалювальний період 2020-2021 років.

Загальний розмір планового тарифу складатиме:

• на теплову енергію 1694,86 грн/ГКал (без ПДВ)
  • на виробництво теплової енергії 1573,86 грн/ГКал (без ПДВ)

Причинами зміни тарифу є: затвердження Державним агентством з  енергоефективності та енергозбереження України від 25 червня 2020 року середньозважених тарифів на теплову енергію, вироблену з використання природного газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного та місцевого бюджету, а також тарифи на транспортування та постачання теплової енергії. Відповідно до п. 4,5 ст. 20 Закону України «Про теплопостачання» від 02.06.2005 року, тариф на теплову енергію, виробництво теплової енергії, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії встановлюється на рівні 90 відсотків середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу.

Діючі тарифи:

• на теплову енергію 1921,47 грн/ГКал (без ПДВ)
  • на виробництво теплової енергії 1826,52 грн/ГКал (без ПДВ)

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, щодо розрахунку тарифу прийматимуться до «18» серпня 2020р. за адресою вул. Макуха, 2, м. Тлумач (в приміщенні міської ради).