Інформація про роботу КУ «Центру надання соціальних послуг»

Дата: 05.08.2020 14:27

Відповідно до статті 46 Конституції України. Розпорядження Кабінету Міністрів України №333 від 01.04.14 року «Про схвалення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні», ст..26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні » рішенням двадцять шостої сесії міської ради ОТГ від 21 грудня 2018 року № 853-26/2018 створено комунальну установу « Центр надання соціальних послуг Тлумацької міської ради ОТГ.»

Заклад створений для надання соціальних послуг молоді та одиноким пенсіонерам, інвалідам, сім’ям які опинилися в складних життєвих обставинах, багатодітним сім’ям, учасникам АТО, ВПО, дітям сиротам та дітям позбавлених батьківського піклування, постраждалим від насильства в сім’ї, особами які постраждали від торгівлі людьми, виплата грошової допомоги 100-річним громадянам, учасникам ОУН-УПА, хворим з нирковою недостатністю, сім’ям загиблих в Афганістані, доплата пенсіонерам держаної служби. А також здійснюються заходи для відпочинку та оздоровлення пільгової категорії дітей, та оздоровлення в «Міжнародній реабілітаційній клініці Козявкіна», проводиться збір пакету документів для присвоєння статусу «Мати-героїня», організація та закупівля подарунків до державних та релігійних свят громадян пільгових категорій жителів ОТГ, з 15 червня 2020 року в Центрі розпочала роботу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада».

На даний час в центрі надання соціальних послуг Тлумацької міської ради ОТГ проводиться прийом документів про призначення всіх видів соціальної допомоги для жителів Тлумацької ОТГ. На обслуговуванні в Центрі перебувають соціально-вразливі категорії населення, а саме:

• 138 громадян похилого віку, одиноких пенсіонерів, громадян з інвалідністю;
  • 181 багатодітних сімей, в яких виховуються 629 дітей;
  • 5 дітей сиріт;
  • 57 сімей, які опинились в складних життєвих обставинах та мають на вихованні 152 дітей;
  • 64 учасники АТО в яких виховуються 45 дітей;
  • 14 внутрішньо переміщених осіб (в одній із сімей виховується 1дитина)
  • 26 дітей позбавлених батьківського піклування;
  • 8 дітей з інвалідністю влаштовано для проходження реабілітації в міжнародній клініці Козявкіна.
  • 3 cімї які постраждали від домашнього насильства.
  • В стаціонарному відділенні для постійного проживання в с.Петрів проживає 5 самотніх громадян ОТГ;
  • 14 громадянам ОТГ проводяться щомісячні виплати відповідно до Комплексної програми.

Центром надання соціальних послуг було організовано 682 продуктових наборів, більше 100 наборів миючих засобів, 3500 захисних масок (на час карантину) для найбільш вразливих верств населення Тлумацької міської ОТГ.

На території Тлумацької міської ОТГ проживають:

• 1060 інвалідів, в тому числі:
  • 74 особи з інвалідністю І групи,
  • 340 осіб з інвалідністю ІІ групи,
  • 646 осіб з інвалідністю ІІІ групи
  • 104 дитини з інвалідністю,
  • 578 осіб які досягли 80 – річного віку і старше.