Шановні працівники та ветерани будівельної галузі Тлумацької об’єднаної територіальної громади!

Дата: 07.08.2020 15:41

Прийміть найщиріші вітання у день Вашого професійного свята – Дня будівельника!

Ваша професія – важлива й дуже необхідна, тому користується пошаною і повагою. Ваше покликання – творити, дарувати людям затишок і комфорт. Саме завдяки високому професіоналізму, невтомній енергії, багаторічній наполегливій праці багатьох поколінь будівельників створювалися важливі для жителів нашої громади об’єктів інфраструктури: житлові будинки, лікарні, школи, дитячі садочки, заклади торгівлі та багато інших. Нехай професійне свято принесе Вам примноження добра і щастя, відкриє можливість для розкриття перспектив і втілення усіх задумів, а цілеспрямованість допоможе підкорити гідні вершини та буде запорукою досягнення обраної мети.

Щиро бажаю Вам, шановні будівельники, міцного здоров’я, невичерпної енергії, оптимізму та успішної реалізації всіх проектів. Миру, достатку та добра Вам і Вашим рідним!

З повагою,

міський голова                                             Роман Круховський