Ловись, рибко, мала та велика!

Дата: 25.08.2020 08:26

23 серпня, на Тлумацькому міському озері, відбулось змагання серед рибалок, де зібралися любителі порибалити, які завжди знають свою справу і знаходять в ній величезний відпочинок для душі і заряд бадьорості для тіла. Зі словами привітання до присутніх звернувся міський голова Тлумацької міської ОТГ Роман Круховський.

Позмагатися у спритності тримати вудку та ловити на гачок рибу на захід завітало близько 15 рибалок які змагалися між собою у різноманітних конкурсах.

Наприкінці заходу відбулася церемонія нагородження переможців. Третє місце у змаганні рибалок зайняв Олійник Андрій, друге - Кульбаба Роман, а перше місце із не великим відривом посів Залізняк Іван! Вітаємо переможців та дякуємо за позитивні емоції учасникам, а також Клубу рибалок та спонсору магазину "Рибалка" за допомогу у проведенні змагань.

Чудовий настрій, бадьоре самопочуття і натхнення впевненого та досвідченого рибалки подарувало змагання в день святкування Державного Прапора України.