Ми на висоті!

Дата: 26.08.2020 10:05

Під таким лозунгом пройшло відкриття Молодіжного простору в рамках проекту  DOBRE в приміщенні Тлумацького народного дому 24 серпня 2020 року.

Члени молодіжної ради Тлумацької ОТГ підготували та подали проект на конкурс «Голос громади в місцевому самоврядуванні», який провела громадська організація Центр Політичних Студій, у рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» програми DOBRE.

Облаштування молодіжного простору в Тлумацькій ОТГ стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, що виконується організацією Global Communitoes та фінансується Агенством США з міжнародного розвитку USAID Ukraine - USAID Україна.

В рамках проекту закуплено оргтехніку, проектор, екран, канцтовари, крісла-пуфи, стелаж, тенісні столи за кошти програми DOBRE, а за підтримки міського голови Тлумацької ОТГ Романа Круховського - проведено ремонт в приміщенні, де облаштували Молодіжний простір.

На відкритті Молодіжного простору були присутні члени Молодіжної ради, представники влади, молодь громади.

З вітальним словом звернувся міський голова Роман Круховський, який подарував молоді настільні інтерактивні ігри. Також до молоді звернувся заступник міського голови Ігор Мандар та начальник відділу культури та туризму Іванна Ковбас, які підтримували Молодіжну раду в процесі реалізації проекту. Заступник голови молодіжної ради Руслана Ковбас презентувала роботу та пройдений шлях Молодіжної ради.

По завершенню офіційної частини молодь мала змогу поспілкуватися та провести весело час в облаштованому Молодіжному просторі громади.