Відбулося засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради

Дата: 28.08.2020 11:51

28 серпня в Тлумацькому народному домі, під головуванням міського голови Романа Круховського, відбулося засідання виконавчого комітету міської ради. Члени виконкому працювали у режимі карантину, доповідачів з кожного питання заслуховували окремо, щоб дотримуватись режиму і правил.

Згідно затвердженого порядку денного членами виконавчого комітету розглянуті питання про організоване  завершення 2019-2020 навчального року та хід підготовки до нового 2020-2021 навчального року  в закладах освіти Тлумацької об’єднаної територіальної громади. про затвердження тарифу на теплову енергію, виробництво теплової енергії, що виробляється на установках з використанням  альтернативних джерел, про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, про присвоєння поштової адреси, про взяття на чергу квартирного обліку, про нагородження премією та дипломом імені Івана Макуха, про надання одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим категоріям громадян, про затвердження структури та штатного розпису КП «Тлумачкомунсервіс» в новій редакції та про контингент учнів Тлумацької дитячої музичної школи та батьківську плату за навчання дітей на 2020-2021 навчальний рік.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.