Шановні жителі міста Тлумач!

Дата: 31.08.2020 09:23

З 1-го вересня 2020 р. Ви зможете одержати в безоплатне користування контейнери для зберігання ТПВ (твердих побутових відходів) згідно поданого нижче графіка. Нагадуємо, що контейнери будуть видані тим громадянам, котрі мають договір на вивіз ТПВ з КП «Міськкомунгосп» та не мають заборгованості. З собою потрібно мати паспорт.

Видача контейнерів буде проводитися на території КП "Міське комунальне господарство» за адресою: вул. Плавюка, 22 А кожен день, окрім суботи і неділі, з 9 до 17 год.

Дякую усім за співпрацю.

(Начальник КП «МКГ» Радовець П.С.)

3 1 по 5 вересня: вулиці: Бандери, Бічна, Б.Хмельницького, Богуна, Берегового, Бринського, Братів Лепких, Будівельників, Вавілова, Верховної Ради, Винниченка, Височана, Вишнева, Вітовського, Вільна, Гориста, Грушевського, Довбуша, Дорошенка.

З 7 по 12 вересня: вулиці: Заболотного, Загребля, Зарічна, Зелена, Івасюка, О.Кобилянської, Коновальця, Колійова, Котляревського, пров. Котляревського, Коцюбинського, Княгині Ольги.

З 14 по 19 вересня: вулиці: Лесі Українки, Лермонтова, Ломоносова, Лисенка, Миру, пров. Миру, Молодіжна, Назаренка, Незалежна, Озерна, Омеляна Терпеливця, Паркова, Петра Могили, 1-го Травня, пров. 1-го Травня, Польова, Поповича, Плавюка, Плебанія, Промислова, Пушкіна.

З 21 по 26 вересня: вулиці: Свободи, Сірка, Сотника Орлика, Симоненка, Стефаника, Стуса, 9-го Травня, Українська, І.Франка, пров. І.Франка, Центральна, Шашкевича, Шевченка, пров. Шевченка, Шухевича, Чорновола, Яворницького, Ярослава Мудрого, пров. Ярослава Мудрого, Яремчука.