ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПІДПРИЄМЦЯ!

Дата: 04.09.2020 15:52

Шановні підприємці! Тлумацька міська рада об’єднаної територіальної громади та виконавчий комітет вітають Вас із професійним святом – Днем підприємця! Сьогодні підприємцям доводиться працювати в складних умовах. Ви з наполегливістю, зі справжнім ентузіазмом, різноманіттю ідей розвиваєте свою справу, підтримуєте на високому рівні престиж підприємницької діяльності, сприяєте підйому економіки міста, нашої громади.

Хочемо всім Вам побажати невичерпної енергії, натхнення і здійснення задумів, мудрості в справах та процвітання бізнесу, стабільності, добра й благополуччя вам і вашим родинам. Нехай кожна започаткована Вами справа буде вдалою і успішною, постійно зростають обсяги Вашого виробництва, реалізації товарів та послуг, збільшуються надходження та прибутки!

З повагою,

міський голова                            Роман Круховський