З Днем адміністратора ЦНАП

Дата: 04.09.2020 15:58

6 вересня відзначаємо нове професійне свято - День адміністратора центрів надання адміністративних послуг. Від імені Тлумацької міської ради ОТГ та її виконавчого комітету щиро вітаю з Днем адміністратора центрів надання адміністративних послуг працівників Центру надання адміністративних послуг!

Працівники постійно вдосконалюють систему надання адміністративних послуг, скорочують терміни та спрощують процедуру їх надання, переводять окремі послуги в електронний формат. У цей святковий день  ЦНАП живе  своїм звичним життям. Так само, як і щодня, відвідувачі мають можливість отримати якісні послуги.

Шановні  працівники! Прийміть щиру вдячність за сумлінну працю, високий професійний рівень, самовіддачу та результативність у виконанні  фахових обов’язків. Бажаю всьому колективу міцного здоров’я, добробуту, безупинного руху до успіхів, оптимізму, впевненості у майбутньому, нових здобутків, блискучих ідей та реальних можливостей для їхнього втілення!

З повагою,

міський   голова                                   Роман. Круховський