До відома жителів громади!

Дата: 09.09.2020 15:03

Центр надання соціальних послуг повідомляє про можливість надання платних соціальних послуг.

Наприкінці 2015 року Міністерством соціальної політики затверджено методичні рекомендації розрахунку вартості соціальних послуг.

Відповідно до Постанови № 1417 п.7 Переліку Центр може надавати платні соціальні послуги (в межах наявних можливостей):

• громадянам похилого віку, інвалідам, хворим, що нездатні до самообслуговування і мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу;
  • громадянам, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв’язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості, як такі що шукають роботу, а також у зв’язку зі стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей вищий за прожитковий мінімум для сім’ї.

Звертаємо Вашу увагу! Якщо виникає необхідність залишити на невизначений термін своїх непрацездатних родичів, Центр надає соціальні послуги на платній основі. За детальним розясненням просимо звертатися до Центру надання соціальних послуг м.Тлумач вул. Макуха 2, І поверх.

Директор КУ «Центр надання соціальних послуг

Тлумацької міської ради ОТГ»                       Олександра Біліщак