ВІДБУЛОСЬ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ VІ СЕСІЇ ТЛУМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 06.04.2017 16:03

У четвер, 6 квітня 2017 року, під головуванням міського голови Романа Круховського, відбулось перше засідання VІ сесії Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади. До сесійної зали на пленарне засідання прибули 19 депутатів із 26. На порядку денному розглянуті питання про затвердження протоколів постійної комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, зовнішньо-економічної діяльності, планування, бюджету та інвестицій, про затвердження звіту про виконання міського бюджету за  2016 рік, про затвердження звіту про виконання сільських бюджетів за  2016 рік, про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік, про створення комунального закладу охорони здоров’я Тлумацької об’єднаної територіальної громади «Центр первинної медичної допомоги» Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області, про внесення змін до рішення від 30.12.2016р. № 08-1-1/2016 «Про затвердження структури виконавчих органів Тлумацької міської ради, загальної чисельності апарату» та скасування рішення № 70-2/2017  від 20.01.2017р. «Про затвердження Положення  про відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету, про внесення змін у рішення міської ради, про створення відділу освіти, молодіжної політики та спорту Тлумацької міської ради  об’єднаної територіальної громади, про припинення діяльності юридичної особи – комунального підприємства «Гаразд Королівки» шляхом його ліквідації та визнання окремих рішень з цього питання такими, що втратили чинність, про припинення діяльності юридичної особи – комунального підприємства «Прибилівський сількомунгосп» шляхом його ліквідації та визнання окремих рішень з цього питання такими, що втратили чинність, про передачу житлового будинку з балансу виконавчого комітету Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади на баланс ОСББ « Марійки Підгірянки», про виконання рішення міської ради від 07 березня 2017 року №170-4/2017 «Про  депутатський запит Маланчука В.Я.» про внесення змін до рішення Тлумацької міської ради від 28.10.2016р. №332-12/2016  та земельні питання.

Оскільки залишились не розглянуті питання порядку денного міський голова Роман Круховський запропонував не закривати пленарне засідання VI сесії міської ради та продовжити її роботу у середу 12 квітня о 10.00 год. в приміщенні адмінбудинку Тлумацької районної ради.