Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Привітання з Днем юриста!

    Шановні юристи! Від імені громади міста Тлумача та міської ради ОТГ щиро вітаю вас із професійним святом. Адже День юриста – це свято тих, хто кожного дня своїм словом і ділом утверджує недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів, відстоює честь і гідність держави та народу.
     Сьогодні важко описати вплив юристів на політичні процеси у державі. Адже за роки Незалежності саме юристи сприяють руху України на шляху до побудови справжньої демократичної країни, розбудови ще й сильної європейської держави, де найбільшою цінністю повинне бути верховенство права.
     Впевнений, що юристи України й надалі служитимуть українській державі та народу, примножуватимуть хороші традиції своєї професії, щодень допомагати людям. Захищати права людини – це складна робота, яка в першу чергу потребує самовідданості, любові до своєї професії, народу та країни.
    У цей день прийміть слова вдячності за ваш вклад у розбудову європейської країни. Бажаю вам міцного здоров’я, життєвих гараздів, благополуччя та нових професійних перемог! Нехай Господь наділить вас своїми ласками і щедротами!

 

З повагою,


Міський голова                                                  Роман Круховський« повернутися до списку новин