Позачергова п’ята сесія Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області від 15.03.2017р.

Дата: 15.03.2017 15:18

Президенту України

Верховній Раді України

Кабінету Міністрів України

Відповідно до Постанови Верховної Ради України « Про звернення Верховної Ради України до ООН, Європейського парламенту, Парламентської асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї  ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором», Закону України « Про  запобігання та протидію легалізації відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення » вимагаємо від Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана:

1. Негайно звільнити затриманих під час розгону учасників блокади ОРДЛО.
  2. Створити тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України для проведення

розслідування обставин інциденту і за результатами роботи комісії винних

притягнути до відповідальності.

1. Відправити у відставку заступника голови Національної поліції України

В’ячеслава Амброськіна, Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова,

керівника АТЦ СБУ Віталія Малікова.

1. Припинити будь-які стосунки з ОРДЛО, як злочинним терористичним угрупуванням, ухваливши Закон «Про тимчасово окуповану територію України».
  2. Заборонити торгівлю товарами російського виробництва в Україні.
  3. Позбавити банки Російської Федерації ліцензії та права працювати на території України, заблокувати російські платіжні системи.
  4. Визнати АТО війною, яка ведеться проти України країною-агресором – Російською Федерацією.
  5. Взяти під контроль держави України стратегічні об’єкти, які перебувають в руках російського капіталу, націоналізувати стратегічні підприємства, які забезпечують життєдіяльність країни та регіонів і контролюються російським капіталом.
  6. Вимагаємо від МВС України та Антитерористичного центру СБУ утриматися від силового протистояння всередині країни.

Прийнято

на позачерговій п’ятій сесії