Відбулась робоча нарада з виконуючими обов’язків старости Тлумацької ОТГ

Дата: 11.04.2017 16:10

11.04.2017 року, під головуванням першого заступника міського голови Андрія Радовця, відбулась робоча нарада в якій взяли участь секретар міської ради Ігор Денькович, заступник міського голови з гуманітарних питань Ігор Мандар, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Ігор Одуд, начальники відділів міської ради, виконуючі обов’язки старост сіл Тлумацької ОТГ.

На порядок денний виносились питання благоустрою населених пунктів Тлумацької об’єднаної територіальної громади до Великодніх Свят, про реєстрацію державних комунальних закладів на території сіл Тлумацької ОТГ, про співпрацю виконуючих обов’язків старост сіл із земельним відділом міської ради, про план соціально-економічного розвитку громади та  перспективний план залучення інфраструктурних субвенцій.

Присутніми розглянуто всі питання порядку денного. За результатами наради прийнято відповідні рішення та дано конкретні доручення виконавцям.