Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Дорожня азбука для дітей

           У понеділок, 17 липня, в приміщенні Тлумацького Народного дому за участі заступника міського голови з гуманітарних питань І.Мандара, директора Івано-Франківського центру з надання безоплатної правової допомоги В.Стусяка, начальника відділу культури та туризму ОТГ І.Ковбас, начальника відділу Тлумацького бюро правової допомоги В.Чиборака, представників поліції м.Івано-Франківська, всіх бажаючих батьків та дітей відбувся навчально-виховний захід на тему «Дорожня азбука для дітей».

         Представники головного управління Національної поліції в Iвано-Франкiвськiй областi в рамках даного заходу провели з дітьми навчання з питань додержання правил дорожнього руху, а також щодо їх прав та обов’язків. Крім того, кожен учасник заходу зміг взяти участь у практичному блоці та спробувати себе в ролі як  звичайного перехожого, так і в ролі поліцейського-регулювальника.

Завершився захід спільним фото усіх учасників акції, а після проведення даного заходу діти частувалися солодощами.« повернутися до списку новин