Хвилюючий урок

Дата: 01.03.2018 16:23

У середу, 28 лютого, у Тлумацькій гімназії для учнів старших класів відбувся урок-зустріч з учасником бойових дій у зоні АТО, волонтером Олегом Кушніром. Він розповів гімназистам про нелегкі дні і ночі його бойових побратимів, їхню відвагу і мужність. Учні переглянули фронтові фотографії, окремі зразки зброї.

Фронтовик емоційно наголосив, що Батьківщина для кожного з нас починається з рідного подвір’я, рідної вулиці, рідного міста, бо саме тут ми повинні вчитися її любити, берегти, бути готовими стати на її захист.

На згадку про зустріч з гімназистами директор гімназії Сова П.В. вручив йому книжку «Тлумацька гімназія: минувшина, сьогодення, майбуття».

У зустрічі взяв участь депутат Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади від об’єднання «Самопоміч» Михайло Гнатюк .

Прес-центр гімназії

01 березня 2018 році